Kołomyja, obwód iwano-frankowski. Taxi „Minivan” – przewóz osób i wakacji w mieście Kołomyja

Taxi „Minivan” w Kołomyi – transport osobowy i urlopowy w Kołomyi


Taxi w Kołomyi

Transport osobowy i urlopowy w mieście Kołomyja:
Nie masz samochodu osobowego lub z jakiegoś powodu nie możesz z niego korzystać?
Nie wiesz, z kim się skontaktować, aby wezwać tanią taksówkę w Kołomyi?
Zadzwoń do nas, a zawsze będziesz zadowolony z dobrych cen i doskonałej obsługi. Pracujemy dla tych, którzy lubią być w rytmie życia, którzy chcą zawsze pojawiać się we właściwym dla Ciebie miejscu o właściwym czasie!

Warunki licencyjne dla przewoźników.


Alt

2 lipca dwa niezwykle ważne dla przewoźników drogowych dokumenty zostały zatwierdzone Rozporządzeniami Ministerstwa Transportu i Łączności i zarejestrowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości 27 lipca:

1. Warunki licencyjne na prowadzenie działalności gospodarczej na świadczenie usług przewozu osób i ładunków transportem drogowym zgodnie z rodzajami pracy określonymi w Ustawie Ukrainy „O transporcie drogowym” (zatwierdzone rozporządzeniem Ministerstwa Transportu i Komunikacji nr 427 z dnia 07.02.2010)

2. Przepisy dotyczące trybu kontroli przestrzegania warunków licencyjnych na prowadzenie działalności gospodarczej na świadczenie usług w zakresie przewozu osób i towarów transportem drogowym zgodnie z rodzajami pracy określonymi w Ustawie Ukrainy „O transporcie drogowym” (zatwierdzony Rozporządzeniem Ministra Transportu i Łączności nr 429 z dnia 07.02.2010)


Administracja :Drogi użytkowniku, Wszedłeś na stronę jako niezarejestrowany użytkownik. Polecamy rejestrować lub wejdź na stronę pod swoim imieniem i nazwiskiem..Wiadomości ze świata samochodów:


Zamów taksówkę online:

таксі онлайн

Grupa VKontakte

Grupa w Odnoklassnikach

Głosowanie

Z których usług taksówkowych w Kołomyi korzystasz najczęściej?

„MINIWAN”
"Prestiż"
„Kozak”
„Hetman”
"kombi"
"Klasa ekonomiczna"
"Szybcy i wściekli"
"Lider"
"Jajko wielkanocne"
„Spafi”
prywatną taksówką
ŻadenPogoda w Kołomyi:

O prawach reklamy:
rss
Карта