Kołomyja, obwód iwano-frankowski. Taxi „Minivan” – przewóz osób i wakacji w mieście Kołomyja

Taxi „Minivan” w Kołomyi – transport osobowy i urlopowy w Kołomyi


Taxi w Kołomyi

Transport osobowy i urlopowy w mieście Kołomyja:
Nie masz samochodu osobowego lub z jakiegoś powodu nie możesz z niego korzystać?
Nie wiesz, z kim się skontaktować, aby wezwać tanią taksówkę w Kołomyi?
Zadzwoń do nas, a zawsze będziesz zadowolony z dobrych cen i doskonałej obsługi. Pracujemy dla tych, którzy lubią być w rytmie życia, którzy chcą zawsze pojawiać się we właściwym dla Ciebie miejscu o właściwym czasie!

Wytwarzanie sprzętu do butli gazowych (HBO)Wytwarzanie sprzętu do butli z gazem (HBO)

Na naszym rynku stosowane są różnego rodzaju urządzenia do butli gazowych (2-4 generacje, metan, propan, butan).
Do ich klasyfikacji używa się terminu „pokolenie”.
Różnica w konfiguracji osprzętu gazowego do samochodów według generacji dotyczy głównie elementów zasilania gazem oraz układu sterowania znajdującego się w komorze silnika. Elementy systemu są zainstalowane na zewnątrz komory – urządzenia do tankowania, przewody gazowe, butla i jej wyposażenie – identyczne dla wszystkich generacji.
Czytaj więcej...

Licencja taksówkowa stała się droższa!


Alt

Ważna informacja dla wszystkich przewoźników taksówkarskich i celnych: od 28.05.2009 opłata za uzyskanie licencji została zwiększona z 340 UAH do 625 UAH. Zmiana nastąpiła w wyniku wejścia w życie uchwały Rady Ministrów Ukrainy nr 498 z dnia 21 maja 2009 r., w której koszt uzyskania koncesji jest ponownie powiązany z wysokością płacy minimalnej, w przeciwieństwie do poprzedniej wersji, która odnosiła się do wysokości minimum wolnego od podatku.

Czytaj więcej...

Podatek od właścicieli samochodów: ostatni punkt


Alt

5 marca 2009 r. Rada Najwyższa Ukrainy przyjęła zmieniony projekt ustawy 3030-1 (inicjatorzy projektu: P.M. Simonenko, A.G. Martyniuk), który przywraca stawki podatkowe dla właścicieli pojazdów do akceptowalnych wartości. Na zasługę przywódców frakcji komunistycznej udało im się obronić swoje propozycje. Niewątpliwie ogromną rolę odegrało w tym, że projekt ustawy uzyskał poparcie 390 posłów, m.in. masowe akcje ukraińskich kierowców, które przetoczyły się przez wszystkie większe miasta Ukrainy. Pozostał tylko podpis Prezydenta. Jednak pomimo tego, że projekt ustawy popiera większość konstytucyjna w parlamencie, nie ma sensu jej nie podpisywać. Takie „weto” byłoby łatwo przezwyciężyć kolejnym głosowaniem. Dlatego kierowcy mogą świętować zwycięstwo!

Czytaj więcej...

Taksometr Excellio TA-50


Alt

Taksówki DATEKS firmy Excellio LLC
"Exellio TA-50" wielotaryfowy bez drukarki
(z funkcją „kontrola elektroniczna”)

Kolejne nowe urządzenie na rynku!!!


Niedrogi, "budżetowy" taksometr Exellio TA-50 to kolejny produkt z gamy modelowej firmy Exellio LLC (Kijów), oparty na rozwoju sprzętowym bułgarskiej firmy Datex - światowego lidera w produkcji aparatury pomiarowo-kasowej oraz najnowszego oprogramowanie opracowane przez pracowników kijowskiej firmy Exellio.
Posiadając wszystkie możliwości programowe swojego "starszego brata" - taksometru Exellio TA-55 (szczegóły - na tej stronie), TA-50 jest znacznie tańszy, mniejszy, lżejszy, a przy tym wcale nie gorszy, a według niektórych szacunków jeszcze bardziej atrakcyjny design

Czytaj więcej...

Nowy zapis na karcie licencyjnej


Нове положення про ліцензійну картку

W dniu 12 sierpnia 2010 r. Ministerstwo Sprawiedliwości zarejestrowało zaktualizowane rozporządzenie w sprawie karty licencyjnej dołączonej do licencji na świadczenie usług przewozu drogowego osób i towarów, które zostało zatwierdzone 22 lipca rozporządzeniem Ministra Transportu i Łączności Ukrainy nr 514. Oczekuje się, że akt prawny wejdzie w życie w najbliższych dniach po jego oficjalnej publikacji. Oferujemy tekst dokumentu do wglądu.

Czytaj więcej...

Warunki licencyjne dla przewoźników.


Alt

2 lipca dwa niezwykle ważne dla przewoźników drogowych dokumenty zostały zatwierdzone Rozporządzeniami Ministerstwa Transportu i Łączności i zarejestrowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości 27 lipca:

Czytaj więcej...

Wiadomości ze świata samochodów:


Zamów taksówkę online:

таксі онлайн

Grupa VKontakte

Grupa w Odnoklassnikach

Głosowanie

Z których usług taksówkowych w Kołomyi korzystasz najczęściej?

„MINIWAN”
"Prestiż"
„Kozak”
„Hetman”
"kombi"
"Klasa ekonomiczna"
"Szybcy i wściekli"
"Lider"
"Jajko wielkanocne"
„Spafi”
prywatną taksówką
ŻadenPogoda w Kołomyi:

O prawach reklamy:
rss
Карта