Kołomyja, obwód iwano-frankowski. Taxi „Minivan” – przewóz osób i wakacji w mieście Kołomyja

Taxi „Minivan” w Kołomyi – transport osobowy i urlopowy w Kołomyi


Taxi w Kołomyi

Transport osobowy i urlopowy w mieście Kołomyja:
Nie masz samochodu osobowego lub z jakiegoś powodu nie możesz z niego korzystać?
Nie wiesz, z kim się skontaktować, aby wezwać tanią taksówkę w Kołomyi?
Zadzwoń do nas, a zawsze będziesz zadowolony z dobrych cen i doskonałej obsługi. Pracujemy dla tych, którzy lubią być w rytmie życia, którzy chcą zawsze pojawiać się we właściwym dla Ciebie miejscu o właściwym czasie!

Ogólne zasady na stronie


Ogólne zasady postępowania w serwisie:

Zacznijmy od tego, że na stronie komunikują się setki ludzi różnych religii i poglądów, a wszyscy są pełnoprawnymi gośćmi naszej strony, więc jeśli chcemy, aby ta społeczność ludzi funkcjonowała, potrzebujemy zasad. Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z dzisiejszymi zasadami, zajmie Ci to tylko pięć minut, ale zaoszczędzi to nam i Tobie czas oraz pomoże uczynić stronę bardziej interesującą i uporządkowaną.

W naszej witrynie należy traktować wszystkich odwiedzających witrynę z szacunkiem. Nie ma potrzeby obrażania uczestników, zawsze jest to niepotrzebne. W przypadku reklamacji – skontaktuj się z Administratorami lub Moderatorami (skorzystaj z wiadomości osobistych). Obrażanie innych gości jest uważane za jedno z najpoważniejszych naruszeń w naszym kraju i jest surowo karane przez administrację.Rasizm, wyrażenia religijne i polityczne są tutaj surowo zabronione.Z góry dziękujemy za zrozumienie i chęć uczynienia naszej strony bardziej uprzejmą.

Całkowicie zabronione na stronie:

- komunikaty, które nie odnoszą się do treści artykułu lub kontekstu dyskusji,
- obelgi i groźby pod adresem odwiedzających witrynę - w komentarzach zabronione są wyrażenia zawierające wulgaryzmy, poniżające godność ludzką, nawołujące do wrogości międzynarodowej,
- spam, a także reklama dowolnych towarów i usług, innych zasobów, mediów (środków masowego przekazu) lub wydarzeń niezwiązanych z kontekstem dyskusji nad artykułem

Szanujmy siebie nawzajem i witrynę, na której Ty i inni czytelnicy przychodzicie porozmawiać i wyrazić swoje myśli. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy lub części komentarzy, jeśli nie spełniają tych wymagań.

Jeśli naruszysz zasady, możesz otrzymaćostrzeżenie. W niektórych przypadkach zakaz może zostać wydany bez ostrzeżenia. Napisz do administratora w sprawie problemów z usunięciem bana.

Obrażanieadministratorów, moderatorów i innych użytkowników strony również są karanibanowanie- szanuj pracę innych osób.

Wiadomości ze świata samochodów:


Zamów taksówkę online:

таксі онлайн

Grupa VKontakte

Grupa w Odnoklassnikach

Głosowanie

Z których usług taksówkowych w Kołomyi korzystasz najczęściej?

„MINIWAN”
"Prestiż"
„Kozak”
„Hetman”
"kombi"
"Klasa ekonomiczna"
"Szybcy i wściekli"
"Lider"
"Jajko wielkanocne"
„Spafi”
prywatną taksówką
ŻadenPogoda w Kołomyi:

O prawach reklamy:
rss
Карта