Kołomyja, obwód iwano-frankowski. Taxi „Minivan” – przewóz osób i wakacji w mieście Kołomyja

Taxi „Minivan” w Kołomyi – transport osobowy i urlopowy w Kołomyi


Taxi w Kołomyi

Transport osobowy i urlopowy w mieście Kołomyja:
Nie masz samochodu osobowego lub z jakiegoś powodu nie możesz z niego korzystać?
Nie wiesz, z kim się skontaktować, aby wezwać tanią taksówkę w Kołomyi?
Zadzwoń do nas, a zawsze będziesz zadowolony z dobrych cen i doskonałej obsługi. Pracujemy dla tych, którzy lubią być w rytmie życia, którzy chcą zawsze pojawiać się we właściwym dla Ciebie miejscu o właściwym czasie!

Taksówka, taksówka, lataj, lataj...


Za pięć lat londyńczycy dotrą z domu do pracy samolotem
Wkrótce marzenie fanów filmów fantasy może się spełnić: w dużych miastach pojawią się powietrzne taksówki. Nad rozwojem tej maszyny pracują obecnie londyńscy inżynierowie, którym według News Accumulator udało się już zrobić pierwszy krok w kierunku wprowadzenia tras lotniczych w megamiastach. To prawda, że ​​minisamolot przedstawiony przez twórców wcale nie jest podobny do futurystycznych obiektów, na których latają bohaterowie „Piątego elementu”, „Specjalnej myśli” itp., ale na początek nie jest zły.
Czytaj więcej...


Taksówka oszusta
Tło: zawodowi taksówkarze z doświadczeniem zawodowym nie są ostatnio zadowoleni z wielu lwowskich firm taksówkarskich radiowych, wielu przed nimi ucieka. Jak uciekają też osoby prywatne, które wcześniej skończyły swoje samochody, a które stały się zawodowcami. Nowicjusze są rekrutowani przez ogłoszenia w gazecie i obietnice „nieograniczonych zarobków”, którzy bez zastanowienia rozbijają własne samochody, aby wuj, właściciel firmy, nie daj Boże, nie stracił swoich zarobków. A potem dialog. Pytają takiego początkującego:
- skąd wziąłeś taką taksówkę?
- Odkąd (z dumą) pracuję dla "firmy".
- A ile firma Ci płaci?
- ???????? Nie, płacę firmie.....
- Jak tak, to "firma pracuje dla ciebie"!
- ??????????!!!!!!!!!!???????
- Pracujesz dla firmy - oni Ci płacą, Oni pracują dla Ciebie - Ty im płacisz.
- I jeszcze wzięli sobie "wprowadzenie"...
- I sporo?
- 100 artykułów...
- A na co się zapisałeś? Do stowarzyszenia współwłaścicieli, do związku zawodowego, do partii?
- Ale nie... W "firmie"...
. - A co, masz udziały w firmie, część zysku, akcje?
- ?????? Nie mam „numeru”.
Oszust i zawsze.


Striptiz w biały dzień
Środek dnia, centrum miasta, świeci słońce. Do taksówki podchodzi niezwykle atrakcyjna pasażerka. (Okna mojego samochodu nie są przyciemnione. Po co to jest, teraz będzie jasne).
- Bezpłatny?
- Bezpłatny.
Siedzi na przednim siedzeniu. Poszliśmy do św. (nie ma znaczenia), nowo wybudowany teren. idę W centrum korka w końcu wypełzam do mniej lub bardziej odpowiedniego miejsca do przyspieszenia. W tym czasie pasażerka wczołguje się do jej torebki. Wsiadaj, cóż, to nie moja sprawa. Odpalam samochód w lewym rzędzie. Droga jest jednokierunkowa, dwupasmowa jest bardzo wąska, jest też 10% podjazd. Ruch jest intensywny, z przodu, z tyłu iz prawej strony – gęsty przepływ samochodów. Prędkość - 60 km/h. Pasażerka po cichu zdejmuje spodenki. Nie mogę uwierzyć własnym oczom. Następnie zdejmuje rajstopy i majtki. Po mojej prawej. Przynajmniej na tylnym siedzeniu, zaraza. I po cichu, bez komentarzy i pytań. Podczas gdy zastanawiam się przez kilka sekund, jak zareagować, ona ponownie wkłada inne majtki, rajstopy i szorty. Dostała to wszystko tak szybko, że nie miałem czasu otworzyć ust. I nigdy nie przejmowałem się zbytnio rozwagą, szybkością, gęstym ruchem samochodów wokół. Ale potem musiałem otworzyć usta. Pasażer od razu odkręcił prawe okno i bez patrzenia wysłał zdjętą bieliznę za burtę. Ta farma nie miała czasu spaść, nadjeżdżający strumień powietrza w ułamku sekundy przykleił ją do przedniej szyby samochodu, który jechał w prawym rzędzie kilka metrów za nim. Kierowca tego samochodu z zaskoczenia szarpnął kierownicą i ostro nacisnął hamulec. A we wstecznym lusterku widziałem, jak tuż za moim bagażnikiem uformował się „mały stos” samochodów, które albo zderzały się ze sobą, albo były awaryjnie zatrzymywane w takich pozycjach, że nie mogły się rozsunąć. Na mój krzyk do pasażera: „Co robisz?!” odpowiedź była dziecinnie naiwna: „Proszę przepraszam, naprawdę musiałem się zmienić”. Cóż, nikt nie pamiętał numerów moich samochodów...


Dialekt blatny

Taksówkarz z „mruczącym” dialektem:

Pasażer zatrzymuje taksówkę.
- szefie, musimy iść na bazar, a potem na dworzec...
- nie ma bazaru! Usiądź!
- ?????? no to przynajmniej na stację...


Przesądy motoryzacyjne


Alt

Znaczenie samochodu w naszym życiu sprawia, że ​​jest to niemal obiekt kultowy. Jest praktyczny i mistyczny, potrzebny i egzotyczny, uniwersalny i tajemniczy. Dlatego w świecie motoryzacji nie ma prawie więcej przesądów i wróżb niż opowieści o duchach, bałwanie czy Nessie.


Gdyby czarny kot przebiegł przez ulicęPocząwszy od samego zakupu samochodu, napotykasz całą serię konwencji, których nie trzeba przestrzegać, ale wielu nadal ich nie lekceważy.Pierwszym, najważniejszym znakiem, szanowanym przez wszystkich bez wyjątku, jest obowiązkowe „mycie”.Jeśli nagle nowo zakupiony samochód zepsuje się lub ulegnie wypadkowi, nawet drobnemu, warto się go pozbyć. W przeciwnym razie, jak twierdzi przesąd, samochód nie będzie długo służył właścicielowi.


Możesz chronić swój samochód przed działaniem sił ciemności na kilka sposobów, na przykład powiesić talizman na przedniej szybie jak talizman lub umieścić magiczne ziele pod tylną szybą.

Czytaj więcej...

Opowieści kijowskich taksówkarzy


Kobiety w drogich futrach często wywołują skandale w taksówkach, a pasażerowie opuszczający kasyno czy modną restaurację zawsze domagają się drobnego grosza. Korespondent „24” poznał znaki tych taksówkarzy, a także tajniki pracy taksówkarza po spędzeniu dnia w towarzystwie kijowskich przewoźników.
następnie - w oryginalnym języku
Wczesnym rankiem pięciu taksówkarzy rozpoczyna dzień pracy na parkingu przy stacji metra w Mińsku. Po krótkim rytuale - plastikowej filiżance kawy, papierosie i wymianie wiadomości - udają się do ośrodka w poszukiwaniu klientów.
Czytaj więcej...

Wiadomości ze świata samochodów:


Zamów taksówkę online:

таксі онлайн

Grupa VKontakte

Grupa w Odnoklassnikach

Głosowanie

Z których usług taksówkowych w Kołomyi korzystasz najczęściej?

„MINIWAN”
"Prestiż"
„Kozak”
„Hetman”
"kombi"
"Klasa ekonomiczna"
"Szybcy i wściekli"
"Lider"
"Jajko wielkanocne"
„Spafi”
prywatną taksówką
ŻadenPogoda w Kołomyi:

O prawach reklamy:
rss
Карта