Kołomyja, obwód iwano-frankowski. Taxi „Minivan” – przewóz osób i wakacji w mieście Kołomyja

Taxi „Minivan” w Kołomyi – transport osobowy i urlopowy w Kołomyi


Taxi w Kołomyi

Transport osobowy i urlopowy w mieście Kołomyja:
Nie masz samochodu osobowego lub z jakiegoś powodu nie możesz z niego korzystać?
Nie wiesz, z kim się skontaktować, aby wezwać tanią taksówkę w Kołomyi?
Zadzwoń do nas, a zawsze będziesz zadowolony z dobrych cen i doskonałej obsługi. Pracujemy dla tych, którzy lubią być w rytmie życia, którzy chcą zawsze pojawiać się we właściwym dla Ciebie miejscu o właściwym czasie!

Grzywny: Ratowanie kierowców to praca samych kierowców


Alt

Nagrywaj policjantów drogowych na wideo, zniekształcaj liczby dla fotoradarów i nie przyznawaj się, że piłeś poprzedniej nocy.
Teraz nadszedł czas, aby kierowcy zaczęli myśleć o tym, jak „przeżyć” w nowych warunkach. W końcu nowe grzywny za naruszenie przepisów ruchu drogowego są po prostu oszałamiające pod względem wielkości - „ceny” zostały podniesione nawet nie o 5 lub 10, ale o 20-60 razy - do poziomu europejskiego, aw niektórych przypadkach nawet więcej. Jednocześnie, według szefa policji drogowej generała dywizji Giennadija Kołomica, „nawet najbardziej zdyscyplinowany kierowca nie może przejechać przez Kijów bez łamania prawa – takie są realia”. Biorąc pod uwagę fakt, że zgodnie z nowymi przepisami funkcjonariusze ruchu drogowego mają prawo do nakładania grzywny „na miejscu” według własnego uznania, a jednocześnie prawo zawiera z góry „pułapki”, za pomocą których funkcjonariusz policji drogowej może karać każdego kierowcę na miejscu, kierowcy mogą się tylko bronić, używając wszelkich legalnych metod.

Czytaj więcej...

Ochrona przed zawieszeniem prawa jazdy


Jeśli Twoje prawo jazdy zostało cofnięte, gdy sporządzono przeciwko Tobie zawiadomienie o wykroczeniu administracyjnym, samo takie cofnięcie może być zaskarżone jako odrębna czynność proceduralna. Zgodnie z art. 267 Kodeksu postępowania karnego Ukrainy skargę można złożyć zarówno do organu wyższego stopnia lub urzędnika w stosunku do osoby, która została zatrzymana, jak i do sądu.
Czytaj więcej...

„Naruszenie” zasad dotyczących przejść dla pieszych


POROZUMIENIE PRZY SPORZĄDZANIU PROTOKOŁU W ZAKRESIE NARUSZENIA PRZEPISÓW O RUCHU NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH (NIE UDZIELENIE PIESZYM PRAWA PRZEJAZDU)

Jeśli otrzymasz raport za naruszenie zasad przejścia dla pieszych i naruszenie pierwszeństwa pieszych, musisz wykonać następujące czynności. W raporcie, w rubryce wyjaśnień, jeśli takie okoliczności miały miejsce, zaznacz, że piesi nie byli na przejściu, gdy samochód podjeżdżał do przejścia dla pieszych. Albo że znajdowali się w takim miejscu, że przeszkoda lub niebezpieczeństwo nie było i nie mogło być dla nich stworzone. (Na przykład pieszy przechodził przez zupełnie inny pas ruchu niż ten, po którym poruszał się samochód.)
Czytaj więcej...

Do protokołu o stworzeniu sytuacji awaryjnej


Na co zwrócić uwagę w tekście protokołu i okoliczności tego, co się stało

Czy rzeczywiście byli użytkownicy dróg, którzy stworzyli niebezpieczeństwo lub przeszkodę; jakie działania podjęli i czy ich działania były gwałtowne; czy ich dane są wskazane w protokole o wykroczeniu administracyjnym jako ofiary czy świadkowie.
Czytaj więcej...

Tymczasowe kupony dla osób prywatnych zostały anulowane!


Alt

Akcje protestacyjne kierowców, które przetoczyły się przez Ukrainę, osiągnęły swój rezultat. W dniu 5 marca 2009 r. na oficjalnej stronie internetowej Rady Najwyższej opublikowano tekst Regulaminu ruchu drogowego, uwzględniając zmiany wprowadzone uchwałą Rady Ministrów nr 124 z dnia 11 lutego 2009 r.

Główny cel został osiągnięty. Pełnomocnictwo notarialne do prawa kierowania lub dysponowania pojazdem powróciło do celu prawnego - służyć jako podstawa do przyznania prawa do kierowania samochodem.

Czytaj więcej...

Ograniczenie prędkości zostało zmienione!


Alt

Rząd wprowadził zmiany do przepisów ruchu drogowego. W dniu dzisiejszym na posiedzeniu rządu została podjęta uchwała Gabinetu Ministrów.

W szczególności uchwała zakazuje kontroli stanu technicznego pojazdów pomiędzy okresowymi przeglądami technicznymi. Wprowadzono również pewne zmiany dotyczące ustawienia ograniczenia prędkości.

Czytaj więcej...

Wiadomości ze świata samochodów:


Zamów taksówkę online:

таксі онлайн

Grupa VKontakte

Grupa w Odnoklassnikach

Głosowanie

Z których usług taksówkowych w Kołomyi korzystasz najczęściej?

„MINIWAN”
"Prestiż"
„Kozak”
„Hetman”
"kombi"
"Klasa ekonomiczna"
"Szybcy i wściekli"
"Lider"
"Jajko wielkanocne"
„Spafi”
prywatną taksówką
ŻadenPogoda w Kołomyi:

O prawach reklamy:
rss
Карта